Strokovne delavke vrtca Najdihojca so 7. 12. 2022 popestrile predbožično vzdušje na drsališču v Staršah.

Za otroke so pripravile Zimsko deželo z zabavnimi igrami za otroke. Po Zimski deželi so jih do posameznih postaj vodile snežinke. Na potovanju so morali opraviti pet različnih nalog. Najprej so iz ledenih kock (belih škatel) zgradili hiško – iglu. Na naslednji postaji so sestavljali snežaka in mu na glavo poveznili klobuk. Sledilo je metanje in ciljanje kep iz papirja skozi kroge na smreki iz lesa. Nadaljevali so s podiranjem kegljev (snežakov) z žogo. Potovanje so zaključili s plazenjem skozi snežni tunel z lučkami.

Zimsko deželo je obiskalo veliko otrok s svojimi starši. V prijetnem in sproščenem vzdušju so skupaj preživeli prijeten večer.