ZAVOD OSNOVNA ŠOLA STARŠE

 VABI

starše predšolskih otrok k vpisu v vrtec za šolsko leto 2023/2024.

Vpis bo potekal od 3. do 14. aprila 2023,
vsak dan od 8. do 15. ure,
v četrtek pa od 10. do 17. ure.

Vpisujemo otroke od 11. meseca starosti do vstopa v osnovno šolo.

V času vpisa bomo Vloge za vpis sprejemali priporočeno po pošti na naslov: OŠ Starše (s pripisom Vpis v vrtec), Starše 5, 2205 Starše ali osebno pri pomočnici ravnatelja v prostorih vrtca NAJDIHOJCA v Staršah. Za vpis potrebujete EMŠO staršev in otroka. Vlogo lahko dobite na spletni strani vrtca: http://vrtec.os-starse.si/dokumenti/

 

Če nas želite bolje spoznati, vas vabimo, da nas skupaj z otrokom obiščete na DNEVIH ODPRTIH VRAT, ki bodo potekali v obeh enotah vrtca 6. in 13. aprila med 9. in 10. uro.

 

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

Dostopnost