6. januarja 2018 je minilo 40 let, odkar je vrtec Starše sprejel prvo generacijo predšolskih otrok. V ta namen smo v ponedeljek, 8. januarja 2018, pripravili prav posebno praznovanje.

Večnamenski prostor smo praznično okrasili in pripravili fotokroniko preteklih 40-ih let. Marsikateri očka in mamica se je prepoznal na razstavljenih fotografijah.

Dopoldan smo v vrtec povabili upokojene sodelavce, ki smo jih razveselili s kulturnim programom, spominčkom in skupnim druženjem.

Popoldan pa smo pripravili športno praznovanje s kulturnim programom in športnimi igrami v telovadnici. Na koncu smo se posladkali še s slastno torto.

Ta dan je bil namenjen praznovanju obletnice delovanja vrtca z otroki, starši in zaposlenimi. Ob zaključku šolskega leta pa načrtujemo slavnostno prireditev, ki bo namenjena tudi drugim gostom in zunanjim obiskovalcem.