Prisrčno pozdravljeni in dobrodošli ob vstopu v vrtčevsko leto 2022/2023, polno novih izzivov, pričakovanj in želja. Pred nami so nova doživetja, nova znanja, zanimiva popotovanja skozi igro, domišljijo in veselje. Potrudili se bomo, da bo otrokom v vrtcu lepo in da se bodo pri nas počutili varno in sprejeto.

Pri tem pa je zelo pomembno medsebojno sodelovanje staršev in vzgojiteljev. S skupnimi močmi, znanjem, dobro voljo ter pozitivno naravnanostjo bomo pomagali otrokom ustvariti takšne trenutke, da bodo v njih uživali in imeli nanje lepe spomine.

Vsem, ki prihajate k nam prvič, želimo dobrodošlico in čim hitrejše privajanje na novo okolje, vsem ostalim pa želimo prijeten preskok iz brezskrbnih počitniških dni v nov delovni vsakdan.

KOLEKTIV VRTCA NAJDIHOJCA IN PIKAPOLONICA

Dostopnost